Luty 26, 2017

Zdrowie

Witaj!

Nazywam się Piotr Ficner i dziękuję, że jesteś tutaj! Oznacza, to, że masz szansę być zmianą w tych czasach, a nie tylko obserować ją z boku!

W tym dziale chcę opisać temat zdrowia. Posiadamy blog o tematyce zdrowia: Zdrowa Polska tutaj.

Na blogu aktywnie zajmujemy się opisywaniem wszystkiego co tyczy zdrowia, a szczególny nacisk chcemy kłaść na naszą wiedzę związaną z tym tematem. Właśnie często jej brak powoduje choroby przewlekłe, a potem wizyty u lekarza które można uniknąć!

Czy znasz kogoś komu lekarze powiedzieli, że będzie chorował/a do końca życia, albo przewidzieli ewentualną śmierć? Jeżeli tak, to polecam blog serdecznie. Jeżeli nie, to też polecam – żeby nauczyć się jak tego typu sytuacji unikać całe życie.

Jeżeli mnie nie znasz, to nie wiesz, że jeszcze ponad 3 lata temu byłem chory co 2-4 miesiecy zawsze! A to przeziębienie, a to katar po prostu, a to grypa i tak cały czas. Od 3 lat nie choruje, a teraz pomagam innym przejść tą samą drogę dużo szybciej, taniej i bezpieczniej. Nie leczę, bo nie jestem lekarzem, ale pomagam ludziom zrozumieć dlaczego mogą chorować, albo dlaczego chorują, oraz jak pozbyć się tych chorób raz na zawsze!

Zapraszam na blog.

Dziękuję,

Piotr Ficner.